Вихованці Шумської школи кікбоксингу взяли участь у відкритому чемпіонаті міста Рівне «Кубок нескорених».
У змаганнях за звання найсильніших боролися близько 200 спортсменів із Рівненської, Тернопільської, Житомирської, Львівської, Київської, Волинської та Івано-Франківської областей.
Шумські спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки та вибороли дев’ять нагород: шість золотих, одну срібну та дві бронзові медалі.
Переможцями турніру стали: Олександр Довгалюк, Максим Мосійчук, Лук’ян Рудюк, Богдан Радчук, Назар Бондарчук.
Срібну нагороду здобув: Назар Маліновський.
Бронзовими призерами стали: Макар Ніколайчук, Петро Божук.
Вітаємо спортсменів із вдалим виступом та бажаємо нових перемог і спортивних досягнень!




